Szlachetna paczka

Dziękujemy z całego serca za pomoc rodzinie Pani Magdy. Dzięki Państwu udało się przekazać prezenty za łączną kwotę: 6960 zł. Oto relacja ze spotkania z Rodziną przy wręczeniu paczek:

Dominika była najbardziej zaangażowana w otwieranie każdej paczki. Niesamowicie cieszyła się z zabawek, które otrzymała. Starsza córka (na co dzień bardzo zamknięta osoba) nie powstrzymywała wzruszenia, tym razem uśmiech nie schodził z jej twarzy, więc różnica między spotkaniami była kolosalna. Mama nie mogła wyjść z podziwu ile przydatnych rzeczy otrzymała jej rodzina, zobaczywszy ilość prezentów zaniemówiła. Najstarsza córka przytuliła nas i podziękowała, że dzięki Wam ich święta będą cudowne!

Słowo od Rodziny:

Dziękujemy za bycie niezwykle hojnymi Darczyńcami, dostarczyliście nam nie tylko wiele radości, ale również ogrom wsparcia na najbliższe miesiące. Czujemy wdzięczność za całą pomoc i zaangażowanie w zorganizowanie celnych prezentów.

Dziękujemy!❤️

Related Posts

Leave a Reply