Święto Babci i Dziadka

21 stycznia i 22 stycznia to – Dzień Babci i Dzień Dziadka. Te miłe święta mają na celu uhonorowanie wszystkich babć i dziadków. Dzień Babci i Dzień Dziadka to święta obchodzone w różnych krajach na świecie. W styczniu odbyły się uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka. W tym roku mogliśmy ugościć dziadków w naszej placówce. Świat się zmienia, ale nie zmienia się jedno, miłość naszych najbliższych. Babci i dziadkowi, dzieci serdecznie chciały podziękować za opiekę, cierpliwość i poświęcony czas. Podczas występów wnuki uczciły to święto  składając dziadkom życzenia, recytując wiersze, śpiewając piosenki, przygotowały laurki oraz upominki. Przez jedną z grup został przygotowany również film, zachęcamy do obejrzenia.

Kochani Dziadkowie życzymy wam: zdrowia, miłości i szacunku oraz dziękujemy za przekazywaną przez was mądrość życiową, doświadczenie, miłość.

Zapraszamy do obejrzenia filmiku, który przygotowały nasze Mróweczki.