Magiczny czas…

Grudzień był dla przedszkolaków magicznym miesiącem. Był to czas oczekiwania na święta Bożego Narodzenia. Dzieci odliczały dni za pomocą kalendarza adwentowego. Każda grupa miała swoją choinkę z pięknymi ozdobami przygotowanymi przez nich samych. Ich sale stały się świąteczne za sprawą ich cudownych prac i zrobionego wystroju. Dużym zainteresowaniem cieszyło się pieczenie i dekorowanie pierniczków. Odwiedził nas również święty Mikołaj dla którego każda grupa przygotowała małą niespodziankę w postaci piosenki lub wierszyka. Zaś Mikołaj rozdał dzieciom prezenty. Grudzień to wyjątkowy miesiąc w roku pełen empatii życzliwości i ciepła mimo mrozu są oknem. Nasze przedszkole też właśnie takie było!