WRZOSOWE ÓWKI

Poznajemy się coraz lepiej i nawiązujemy przyjaźnie. Jesteśmy bardzo ciekawi świata. Pracujemy w oparciu o metodę Marii Montessori. Chętnie uczestniczymy w wielu ciekawych zajęciach: z języka angielskiego, dogoterapii, gimnastyki, zajęć sportowych. Bardzo lubimy wykonywać prace plastyczne z zastosowaniem różnych technik. Bawimy się, skaczemy, biegamy po placu zabaw, doglądamy naszych ogródków. Wiele radości sprawia nam nauka nowych rzeczy, doświadczenia oraz śpiewanie piosenek. Każdy dzień w przedszkolu to nowe wyzwania i niesamowita przygoda.

ZIELONE ÓWKI

W naszej grupie są dzieci w różnym wieku, gdyż pracujemy w oparciu o metodę Marii Montessori. Każdego dnia lubimy uczyć się czegoś nowego. Poznajemy wszystkie materiały w naszej sali bardzo chętnie i choć nasza sala bardzo różni się od innych, gdyż zamiast zabawek mamy pomoce rozwojowe, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że w niej jesteśmy. Dzieci z naszej grupy bardzo chętnie przychodzą do przedszkola i uczestniczą w różnych zajęciach i zabawach. Bardzo lubią śpiewać i tańczyć, wykonywać prace plastyczne różnymi technikami, budować przeróżne rzeczy. Wiele radości sprawiają nam zabawy na placu przedszkolnym, oraz spacery po najbliższej okolicy. Dzieci starają się być dla siebie miłe i koleżeńskie, dzięki czemu atmosfera na grupie jest wspaniała.

TURKUSOWE ÓWKI

Jesteśmy najmłodszą grupą, która lubi przebywać w przedszkolu. Super się tutaj bawimy i uczymy ciekawych rzeczy. Szybko zapamiętujemy nowe rzeczy lubimy wierszyki i piosenki. Dowiadujemy się coraz ciekawszych informacji, o których opowiadamy swoim rodzicom. Dobrą zabawę gwarantuje nam również plac zabaw, na którym brykamy.

ŻÓŁTE ÓWKI

Jesteśmy bardzo pracowite jak na Żółte Ówki z Zerówki przystało! Codziennie z naszymi ciociami odkrywany nasz piękny i ciekawy świat. Bardzo lubimy rysować, malować i lepić z plasteliny. Kochamy tańczyć, śpiewać i skakać. Z ogromnym zapałem wspólnie budujemy wieże i konstrukcje z klocków. Szanujemy siebie nawzajem, uczymy się przepraszać i dziękować. Wspólnie przeżywamy radosne chwile, a tych smutnych wzajemnie się wspieramy.
Kochamy nasze przedszkole i czujemy się tutaj wspaniale!

NIEBIESKIE ÓWKI

Gdybyś nas odwiedził, dowiedziałbyś się, ze jesteśmy bardzo roześmianą, pomocną i rozśpiewaną grupą zerówkową. Chętnie sobie pomagamy, oraz wspieramy się. Jesteśmy ciekawi świata, dlatego bierzemy udział w zajęciach bardzo aktywnie pływając po oceanie informacji przekazywanych nam przez naszego Wujka. Kiedy komuś smutno robimy wszystko, aby go rozweselić, bo w przedszkolu jest przecież świetnie.

FIOLETOWE ÓWKI

Doskonale odnajdujemy się w tym wielkim przedszkolnym świecie. Jesteśmy ciekawi świata i interesujemy się wszystkim co nas otacza. Uczymy się samodzielności. Nasza grupa jest wesoła i pełna pomysłów. Tworzymy zgrany i zwarty zespół. Czas upływa nam bardzo wesoło wśród wspólnych zabaw muzycznych i ruchowych, a także innych zajęć. Lubimy nasze przedszkole, jesteśmy tu bezpieczni i dobrze się tu czujemy. Zawsze z nami są Ciocie, które w razie potrzeby pomogą i przytulą.

POMARAŃCZOWE ÓWKI

Lubimy się bawić i uczyć. Poznajemy  chętnie otaczający nas świat  poprzez spacery. Aktywnie i z wielkim zaciekawieniem uczestniczymy w zajęciach. Bardzo lubimy uczyć się wierszyków, piosenek. Wspólnie śpiewamy, tańczymy. Codziennie uczymy się czegoś nowego i odkrywamy otaczający nas świat.  Chętnie się bawimy w naszej sali, budujemy domy, wieże z  klocków. Zawsze sobie pomagamy, bo najważniejsze jest to, aby być dobrym człowiekiem, jak powtarza nasza kochana ciocia. Jesteśmy super zgranym zespołem.

CZERWONE ÓWKI

Jesteśmy grupą bardzo wesołą i jeszcze bardziej rozbrykaną. Jesteśmy ciekawi świata i interesujemy się wszystkim co nas otacza. Bardzo lubimy spędzać czas na świeżym powietrzu. Chętnie chodzimy na spacery i lubimy bawić się na placu zabaw, gdzie najlepiej rozładowujemy pokłady naszej energii. Dużo czasu poświęcamy na naukę, bo to lubimy. Znamy zasady panujące w naszym w przedszkolu. Czerwone Ówki są bardzo zwartą i zgraną grupą, każdy może na siebie liczyć i na nas też możecie zawsze liczyć!