Grupy

DZIELNE NIEDŹWIADKI – Chodzimy do przedszkola kolejny rok, więc coraz lepiej się znamy i nawiązujemy przyjaźnie. Mamy 4 i 5 lat  i charakteryzujemy się dużą ciekawością świata. Chętnie uczestniczymy w wielu ciekawych zajęciach: z języka angielskiego, dogoterapii, gimnastyki, zajęć sportowych. Bardzo lubimy wykonywać prace plastyczne z zastosowaniem różnych technik. Wiele radości sprawia nam nauka nowych rzeczy, doświadczenia oraz śpiewanie piosenek. Każdy dzień w przedszkolu to nowe wyzwania i doświadczenia. Staramy się być miłe i koleżeńskie, dzięki czemu atmosfera w naszej grupie jest wspaniała. Przed nami wiele zabaw, zajęć, spotkań doświadczeń , które rozwiną naszą osobowość i charakter.

ODWAŻNE SMERFY – Jesteśmy jedną z najmłodszych grup w przedszkolu, mamy już 3 lata. Nadal wkraczamy w ten wielki przedszkolny świat i uczymy się w nim przebywać. Jesteśmy ciekawi świata i interesujemy się wszystkim co nas otacza. Uczymy się samodzielności. Nasza grupa jest wesoła i pełna pomysłów. Tworzymy zgrany i zwarty zespół. Czas upływa nam bardzo wesoło wśród wspólnych zabaw muzycznych i ruchowych, a także innych zajęć. Mamy wspaniałe zabawki, z którymi czasami trudno się rozstać. Lubimy nasze przedszkole, jesteśmy tu bezpieczni i dobrze się tu czujemy. Zawsze z nami są Panie, które w razie potrzeby pomogą i przytulą.

Witamy w wiosce ODWAŻNYCH SMERFÓW! 🙂

Daleko, daleko,
za lasem, za rzeką
gdzie już nikt nie mieszka
biegnie wąska ścieżka.
Biegnie dołem, górą
pod kosmatą chmurą
biegnie przez obłoki
tam gdzie las wysoki.
W lesie można znaleźć
niebieskie krasnale
małe są jak elfy
mówią o nich SMERFY !!!

TROSKLIWE MISIE – Jesteśmy grupą wesołych i rozbrykanych 4 i 3 latków. Jesteśmy ciekawi świata i interesujemy się wszystkim co nas otacza. Bardzo lubimy spędzać czas na świeżym powietrzu. Chętnie chodzimy na spacery i lubimy bawić się na placu zabaw, gdzie najlepiej rozładowujemy pokłady naszej energii. Dużo czasu poświęcamy na naukę samodzielności, sprzątanie zabawek i poznawanie zasad panujących w przedszkolu.

MĄDRE SÓWKI – W  zeszłym roku  po raz pierwszy  poznaliśmy nasze piękne kolorowe, przedszkole. W tym roku  jesteśmy  już trochę starsi. Mamy 3 i  4 lata. Poznajemy  chętnie otaczający nas świat  poprzez spacery. Uczestniczymy w teatrzykach, wycieczkach. Aktywnie i z wielkim zaciekawieniem uczestniczymy w zajęciach. Bardzo  lubimy uczyć się wierszyków, piosenek. Wspólnie śpiewamy, tańczymy. Chętnie się bawimy w naszej sali, budujemy domy, wieże z  klocków, bawimy się w naszych kącikach tematycznych. Zawsze sobie pomagamy. Jesteśmy super zgranym zespołem.

ZŁOTE RYBKI – Jesteśmy najmłodszą grupą w przedszkolu. Dopiero poznajemy wszystko i wszystkich. Jesteśmy ciekawi świata,dlatego uczestniczymy w teatrzykach, chodzimy na spacery, wyjeżdżamy na wycieczki.Wspólnie uczymy się piosenek, zabaw i wierszyków, a także znajdujemy czas na odpoczynek, jakim jest leżakowanie.

PRACOWITE MRÓWKI – Jesteśmy bardzo pracowite, jak na mrówki przystało. Jesteśmy już w zerówce! Uwielbiamy poznawać nowe rzeczy i odkrywać otaczający nas świat wraz z naszą ciocią! Bardzo lubimy tworzyć kolorowe prace plastyczne. Kochamy tańczyć, śpiewać i recytować. Układamy wysokie wieże z klocków, konstruujemy roboty, a także gotujemy obiady naszej cioci w kąciku kuchennym. Podczas zabawy uważamy na siebie i swoich kolegów i koleżanki – nie można nikogo krzywdzić. Bardzo nas cieszy, że jesteśmy tak fajną i zgraną grupą!

BRYKAJĄCE TYGRYSKI – Jesteśmy zgraną grupą, która lubi przebywać w przedszkolu. Super się tutaj bawimy i uczymy ciekawych rzeczy. Szybko zapamiętujemy nowe rzeczy lubimy wierszyki i piosenki. Dobrą zabawę gwarantuje nam również nasz plac zabaw, na którym brykamy. Wspólnie z naszą ciocią wsiadamy w nasz pociąg na placu zabaw i przenosimy się w bajeczne miejsca i zwiedzamy wszystko na co nam wyobraźnia pozwoli.

WESOŁE ŻABKI – W naszej grupie są dzieci w różnym wieku, gdyż pracujemy w oparciu o metodę Marii Montessori. Jak każda żabka lubimy skakać i bawić się wesoło oraz każdego dnia lubimy uczyć się czegoś nowego. Poznajemy wszystkie materiały w naszej sali bardzo chętnie i choć nasza sala bardzo różni się od innych, gdyż zamiast zabawek mamy pomoce rozwojowe, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że w niej jesteśmy. Dzieci z naszej grupy bardzo chętnie przychodzą do przedszkola i uczestniczą w różnych zajęciach i zabawach. Bardzo lubią śpiewać i tańczyć, wykonywać prace plastyczne różnymi technikami, budować przeróżne rzeczy. Wiele radości sprawiają nam zabawy na placu przedszkolnym oraz spacery po najbliższej okolicy. Dzieci starają się być dla siebie miłe i koleżeńskie, dzięki czemu atmosfera na grupie jest wspaniała.