Grupy

DZIELNE NIEDŹWIADKI -Nie boimy się niczego, jak to dzielne stworzenia mają w naturze.  Poznajemy się coraz lepiej  i nawiązujemy przyjaźnie. Jesteśmy bardzo ciekawi świata. Chętnie uczestniczymy w wielu ciekawych zajęciach: z języka angielskiego, dogoterapii, gimnastyki, zajęć sportowych. Bardzo lubimy wykonywać prace plastyczne z zastosowaniem różnych technik. Bawimy się, skaczemy, biegamy po placu zabaw, doglądamy naszych  ogródków. Wiele radości sprawia nam nauka nowych rzeczy, doświadczenia oraz śpiewanie piosenek. Każdy dzień w przedszkolu to nowe wyzwania i niesamowita przygoda.

ODWAŻNE SMERFY –  Najbardziej odważna grupa w przedszkolu.  Doskonale odnajdujemy się w tym wielkim przedszkolnym świecie. Jesteśmy ciekawi świata i interesujemy się wszystkim co nas otacza. Uczymy się samodzielności. Nasza grupa jest wesoła i pełna pomysłów. Tworzymy zgrany i zwarty zespół. Czas upływa nam bardzo wesoło wśród wspólnych zabaw muzycznych i ruchowych, a także innych zajęć. Mamy wspaniałe zabawki, z którymi czasami trudno się rozstać. Lubimy nasze przedszkole, jesteśmy tu bezpieczni i dobrze się tu czujemy. Zawsze z nami są Panie, które w razie potrzeby pomogą i przytulą.

Witamy w wiosce ODWAŻNYCH SMERFÓW! 🙂

Daleko, daleko,
za lasem, za rzeką
gdzie już nikt nie mieszka
biegnie wąska ścieżka.
Biegnie dołem, górą
pod kosmatą chmurą
biegnie przez obłoki
tam gdzie las wysoki.
W lesie można znaleźć
niebieskie krasnale
małe są jak elfy
mówią o nich SMERFY !!!

TROSKLIWE MISIE – Jesteśmy grupą bardzo wesołą i jeszcze bardziej rozbrykaną. Jesteśmy ciekawi świata i interesujemy się wszystkim co nas otacza. Bardzo lubimy spędzać czas na świeżym powietrzu. Chętnie chodzimy na spacery i lubimy bawić się na placu zabaw, gdzie najlepiej rozładowujemy pokłady naszej energii. Dużo czasu poświęcamy na naukę samodzielności i poznawanie zasad panujących w przedszkolu. Troskliwe Misie są też bardzo zwartą i zgraną grupą, każdy może na siebie liczyć i na nas też możecie zawsze liczyć!

MĄDRE SÓWKI – Uwielbiamy nasze piękne kolorowe, przedszkole. Poznajemy  chętnie otaczający nas świat  poprzez spacery.  Aktywnie i z wielkim zaciekawieniem uczestniczymy w zajęciach. Bardzo  lubimy uczyć się wierszyków, piosenek. Wspólnie śpiewamy, tańczymy. Chętnie się bawimy w naszej sali, budujemy domy, wieże z  klocków. Zawsze sobie pomagamy, bo najważniejsze jest to, aby być dobrym człowiekiem, jak powtarza nasza kochana ciocia.  Jesteśmy super zgranym zespołem.

ZŁOTE RYBKI – Złote Rybki spełniają trzy najskrytsze marzenia, jeśli chcesz abyśmy spełnili któreś z nich zapraszamy Ciebie do nas. Gdybyś nas odwiedził, dowiedziałbyś się, ze jesteśmy bardzo roześmianą, pomocną i rozśpiewaną grupą. Chętnie sobie pomagamy i się wspieramy.  Jesteśmy ciekawi świata, dlatego bierzemy udział w zajęciach bardzo aktywnie pływając po oceanie informacji przekazywanych nam przez naszą ciocię. Kiedy komuś smutno robimy wszystko, aby go rozweselić, bo w przedszkolu jest przecież świetnie. Na pewno jesteśmy najskrytszym marzeniem naszej cioci.

PRACOWITE MRÓWKI – Jesteśmy bardzo pracowite, jak na mrówki przystało. Uwielbiamy poznawać nowe rzeczy i odkrywać otaczający nas świat wraz z naszą ciocią! Bardzo lubimy tworzyć kolorowe prace plastyczne. Kochamy tańczyć, śpiewać i recytować. Układamy wysokie wieże z klocków, konstruujemy roboty, a także gotujemy obiady naszej cioci w kąciku kuchennym. Podczas zabawy uważamy na siebie i swoich kolegów i koleżanki – nie można nikogo krzywdzić. Bardzo nas cieszy, że jesteśmy tak fajną i zgraną grupą!

BRYKAJĄCE TYGRYSKI – Jesteśmy zgraną grupą, która lubi przebywać w przedszkolu. Super się tutaj bawimy i uczymy ciekawych rzeczy. Szybko zapamiętujemy nowe rzeczy lubimy wierszyki i piosenki.Dowiadujemy się coraz ciekawszych informacji, o których opowiadamy swoim rodzicom. Dobrą zabawę gwarantuje nam również plac zabaw, na którym brykamy. Wspólnie z naszą ciocią wsiadamy w nasz pociąg na placu zabaw i przenosimy się w bajeczne miejsca i zwiedzamy wszystko na co nam wyobraźnia pozwoli.

WESOŁE ŻABKI – W naszej grupie są dzieci w różnym wieku, gdyż pracujemy w oparciu o metodę Marii Montessori. Jak każda żabka lubimy skakać i bawić się wesoło oraz każdego dnia lubimy uczyć się czegoś nowego. Poznajemy wszystkie materiały w naszej sali bardzo chętnie i choć nasza sala bardzo różni się od innych, gdyż zamiast zabawek mamy pomoce rozwojowe, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że w niej jesteśmy. Dzieci z naszej grupy bardzo chętnie przychodzą do przedszkola i uczestniczą w różnych zajęciach i zabawach. Bardzo lubią śpiewać i tańczyć, wykonywać prace plastyczne różnymi technikami, budować przeróżne rzeczy. Wiele radości sprawiają nam zabawy na placu przedszkolnym oraz spacery po najbliższej okolicy. Dzieci starają się być dla siebie miłe i koleżeńskie, dzięki czemu atmosfera na grupie jest wspaniała.